R577433002
Mfr.Part #
R577433002
Datasheet
R577433002
Description
DPDT RAMSES SMA 18GHZ LATCHING 2
Stock
344
Circuit :
DPDT
Features :
Frequency Range :
0Hz ~ 18GHz
IIP3 :
Impedance :
50Ohm
Insertion Loss :
0.5dB (max)
Isolation :
60dB (min)
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Product Status :
Active
Test Frequency :
18GHz
Topology :
Voltage - Supply :
24V ~ 30V